search_button
EOS CODE - TRAVELIFE
Współdziałanie dla Zrównoważonego Rozwoju TurystykiTwórcy EOS CODE oraz ECEAT (Europejskiego Centrum Ekoturystyki ) , podmiotu odpowiedzialnego za TRAVELIFE , dobrze znanej i już rozpowszechnionej  w wielu krajach Europy inicjatywy  na rzecz zrównoważonego rozwoju w turystyce, zadecydowali  o ścisłej współpracy tych dwóch Programów w przyszłości.
Wspólne zasady, które łączą  obydwa te projekty  oraz ich komplementarny charakter sprzyjają integracji.

Kodeks EOS można potraktować jako pierwszy krok w zrównoważony rozwój. Jest przyjazny i łatwy do wdrożenia , więc będzie on traktowany jako pierwszy krok przed  formalnym przystąpieniem do systemu TRAVELIFE. Organizatorzy turystyki i  biura podróży, którzy wdrożą  KODEKS EOS, skorzystają z łatwego dostępu do TRAVELIFE, za pośrednictwem swoich Stowarzyszeń, które z kolei będą odpowiedzialne za zatwierdzanie (lub nie) ich zgłoszenia .

Pierwszych 100 członków (organizatorów turystyki i biur podróży) każdego stowarzyszenia uczestniczącego w EOS CODE , którzy zdecydują się dołączyć do TRAVELIFE – jako następny etap po wdrożeniu Kodeksu EOS - do końca roku 2013, będą mogli to zrobić BEZ OPŁTAT!

Strona internetowa: www.travelife.eu

Account Login
User Name:
Password:
Register
Forgot Password ?

Login
Leaflet
   
The Project "EOS CODE" is part of the EU's Competitiveness and Innovation Framework Programme (CIP), which aims to encourage the competitiveness of European enterprises.
Design & development by pureblack